Про проєкт LoanCompas UA

LoanCompas – інформаційний проєкт про українські мікрофінансові компанії, банки та їхні послуги. Створено командою досвідчених вебмайстрів, які працюють у сфері банківського та небанківського кредитування на партнерських умовах з 2012 року. За понад 10 років роботи накопичено великий досвід і знання, якими хочемо поділитися з нашими користувачами. Ми знаємо:

  1. У яких МФО шанси на схвалення вищі в поточному місяці, адже підхід до скорингу постійно змінюється, виходячи з багатьох факторів.
  2. Де вигідніше користуватися мікропозикою, оскільки підраховуємо не тільки задекларовані відсотки, а й враховуємо комісії за переказ і погашення, програму лояльності, наявність обов’язкових страховок і додаткових послуг, агресивність яких за останні кілька років істотно зросла.
  3. Ми робимо пробні реєстрації на сайтах МФО, щоб визначити складність процедури — чи складна анкета, чи потрібно робити селфі з документами або ідентифікуватися за допомогою відеозв’язку, чи зателефонує вам співробітник після подачі онлайн-заявки і наскільки професійно працює підтримка.
  4. Ми моніторимо інформацію не тільки на сайтах мікрофінансових організацій, а й нішевих відгуків і кредитних порталів, які є лідерами думок, збираючи відгуки та іншу інформацію, яка може стати корисною при виборі кредитора.

Віримо, що це допоможе позичальникам отримати якісніші послуги від кредиторів, не потрапити до шахраїв і підвищити свою фінансову грамотність. Ми позиціонуємося як інформаційний контентний проєкт, не надаємо фінансових та інших послуг. На сайті використовується офферна монетизація. При оформленні мікрокредиту за нашими партнерськими посиланнями, ми отримуємо невелику винагороду за здійснену операцію, отримуючи кошти на розвиток проєкту.

Вся інформація на сайті LoanCompas носить виключно ознайомлювальний характер, не є публічною офертою, яка визначається положеннями українського законодавства.

Відгуки, розміщені на нашому сайті, відображають особисту думку користувачів. Позиція Адміністрації не завжди збігається з думкою відвідувачів.

Наша команда

Чудінович Олександр

Чудінович Олександр

Експерт у тематиці фінансів (досвід роботи в мікрокредитній тематиці - з 2012 року), керівник проєкту.

Обов'язки та зона відповідальності:

1. Написання оглядів мікрофінансових організацій та інструкцій для позичальників щодо відключення підписки, довідкових матеріалів.

2. Збір та аналіз статистики роботи кредитних програм усередині систем агрегаторів, аналіз програм лояльності, проведення актуальних розрахунків відсотків за позикою, виведення оцінки "Вигідність" і загального рейтингу МФО на підставі трьох оцінок.

Ольга Шпак

Ольга Шпак

Редактор. Обов'язки та зона відповідальності:

1. актуалізація та звірка даних з офіційними сайтами МФО.

2. Редагування та коригування текстів.

3. Збір та аналіз відгуків позичальників, модерація коментарів на LoanCompas.

4. Збір та аналіз статистики з партнерських програм щодо роботи офферів за попередній місяць, виставлення оцінки "Схвалення".

5. Проведення пробних реєстрацій на сайтах мікрофінансових організацій, контактування зі службою підтримки, виставлення оцінки "Сервіс".

Наші переваги

Про проєкт
Власна оцінка МФО

Ми оцінюємо кожного кредитора за трьома важливими критеріями: схвалення, вигідність та рівень сервісу.

Про проєкт
Аналітика та досвід

Експертні огляди кредитних пропозицій містять лише конкретну та важливу інформацію, на основі власних підходів оцінювання.

Про проєкт
Ми підвищуємо шанси

Конкретні поради з оформлення підвищують ймовірність схвалення, та убезпечують від втрат на комісіях та послугах.

На нашому порталі надана безплатна вітрина пропозицій позик без комісій. Кожен може обрати будь-який варіант отримання коштів за будь-якими параметрами — способом отримання, сумою, терміном, вимогами клієнту та іншими зручними нюансами сортування пропозицій. Наші 6 головних переваг:

1. Досвід. Наші огляди, рейтинги та рекомендації базуються на багаторічному досвіді роботи у фінансовій сфері України. З 2014 року працюємо з українськими МФО і банками через провідні партнерські мережі SalesDoubler, Doaff та інші. Матеріали сайту багато в чому базуються на аналізі статистики обробки заявок у цих сервісах.

2. Незалежність. Ресурс не належить жодній з МФО або банку, подаємо інформацію справедливо і відкрито.

3. Актуальність. Щодня відстежуємо ситуацію за пропозиціями, умовами та вимогами до фінансових продуктів, представлених на сайті. Щодня проводяться роботи над актуальністю та вірогідністю наведеної на LoanCompas UA інформації: аналізуються запити позичальників в інтернеті на форумах і спеціалізованих ресурсах, оновлюються новинні розділи з актуалізацією акцій і промокодів на знижку.

4. Вигідність. У нас немає платних послуг — усі пропозиції надаються у вільному доступі.

5. Корисність. Намагаємося писати корисний контент, що реально допомагає користувачам (наприклад – інструкції з відписки від недобросовісних брокерів). Підвищуємо фінансову грамотність.

6. Чуйність. У коментарях на сайті та каналах зв’язку допомагаємо клієнтам, через свої знання та компетентність.

Як розраховуємо рейтинги й схвалення

Завдання кредитного порталу LoanCompas — інформування позичальників про актуальні умови, підводні камені договорів, все що там намагаються приховати кредитори. Ми працюємо, щоб підвищити фінансову грамотність клієнта, публікуючи корисні інструкції та аналітичні матеріали. Кожен кредитор оцінюється комплексно за трьома напрямками. Загальна оцінка, сформована за 5-тибальною системою, дає змогу зробити оптимальний і збалансований вибір, співпрацювати з яким буде комфортно як на етапі укладення договору, так і його закриття:

1. Схвалення. Параметр спрощений для зручності позичальників і містить три варіанти оцінки — низький показник схвалення, середній і високий. Будується на даних статистики схвалення в партнерських агрегаторах за попередній місяць, а також аналізується наявність програми кредитування для користувачів з поганою кредитною програмою і додаткових обмежень — вікових або скорингових.

2. Сервіс. Ця оцінка дозволяє оцінити МФО за підходом до роботи з клієнтами. Важливу частину тут становить збір і моніторинг відгуків на профільних порталах про різні аспекти співпраці, зокрема й щодо роботи з проблемними боржниками. Шляхом пробних заповнень анкети оцінюємо складність процедури реєстрації в системі.

3. Вигідність. Дуже важливий параметр вигідності кредитної пропозиції для нового користувача і постійного. Для оцінювання параметра ми проводимо аналіз і розрахунки відсотків за позикою, а також враховуємо наявність комісій і платних послуг за додаткову плату, що значно впливають на вартість кредитування. Сюди ж входить аналіз даних за програмою лояльності, що дозволяють заощадити на виплаті відсотків.

За кожен напрямок оцінювання відповідає окремий співробітник — завдання до початку місяця виставити оцінку кожному офферу за своїм параметром, виводиться загальне значення рейтингу. Наші рейтинги та огляди пропозицій позик від фінансових організацій ґрунтуються не тільки на загальнодоступній інформації з відкритих джерел, а й на інсайдерській — враховуємо статистику відсоткового співвідношення схвалених заявок до загальної кількості поданих. Частину даних беремо всередині системи партнерських програм, і це акцентує відвідувачів сайту LoanCompas на вигідних пропозиціях, з мінімальними ризиками отримання відмови.

Як заробляємо

Надаючи користувачам ресурсу корисні матеріали, заробляємо комісійні тільки на банках і МФО, яким приводимо клієнтів. Наша мета в обопільній задоволеності співпрацею сторін — ви отримали необхідне фінансування під мінімальний відсоток, а банк сумлінного, підготовленого клієнта, готового з відповідальністю сплатити заборгованість без прострочень.

Контакти для зв’язку з адміністрацією

Увага! Наш сайт не має прямого відношення до компаній, у яких ви оформляєте договори про надання послуг кредитування. LoanCompas UA – інформаційний проєкт, який покликаний описувати особливості надання послуг мікрофінансових організацій і банків України. Одна з цілей проєкту — допомогти відвідувачам відрізнити мікрофінансову організацію і посередника, який бере гроші за підписку, серед яких багато хто працює “сірими” методами. У нас на сайті є розділ з фінансовими оглядами та аналітикою, використовуйте пошук по сайту, щоб знайти необхідне. З питань виконання умов договору кредитування пишіть на електронні пошти організацій, з якими оформляли співпрацю.