Про проєкт LoanCompas UA

LoanCompas UA – інформаційний проєкт про українські мікрофінансові компанії, банки та їхні послуги. Створено командою досвідчених вебмайстрів, які працюють у сфері банківського та небанківського кредитування на партнерських умовах з 2012 року. За цей час накопичено величезний досвід і знання, якими хочемо поділитися з нашими користувачами. Сподіваємося, це допоможе багатьом отримати якісні послуги від кредиторів, не потрапити до шахраїв і підвищити свою фінансову грамотність.

Ми позиціонуємося як інформаційний контентний проєкт, не надаємо фінансових та інших послуг. На сайті використовується офферна монетизація. При оформленні мікрокредиту за нашими партнерськими посиланнями, ми отримуємо невелику винагороду за здійснену операцію, отримуючи кошти на розвиток проєкту.

Вся інформація на сайті LoanCompas UA носить виключно ознайомчий характер, не є публічною офертою, яка визначається положеннями українського законодавства

Відгуки, розміщені на нашому сайті, відображають особисту думку користувачів. Позиція Адміністрації не завжди збігається з думкою відвідувачів.

Наша команда

foto

Чудінович Олександр

Досвідчений вебмайстер, який присвятив фінансовій тематиці близько 10 років. Досвід роботи з українськими банками та МФО - з початку 2014 року. Експерт у тематиці фінансів, керівник проєкту. За час роботи створено кілька кредитних порталів під аудиторію різних країн, які допомогли сотням тисяч відвідувачів сайту підібрати вигідні кредитні продукти, без переплат.

Shpak

Шпак Ольга

Редактор і коректор. У завдання входить відстеження змін на сайтах кредиторів і актуалізація даних на проєкті LoanCompas, корекція текстів. Понад три роки досвіду журналіста і коректора на проєктах кредитної тематики.

Переваги

На нашому порталі надана безплатна вітрина пропозицій позик без комісій. Кожен може обрати будь-який варіант отримання коштів за будь-якими параметрами – способом отримання, сумою, терміном, вимогами клієнту та іншими зручними нюансами сортування пропозицій. Наші 6 головних переваг:

1. Досвід. Наші огляди, рейтинги та рекомендації базуються на багаторічному досвіді роботи у фінансовій сфері України. З 2014 року працюємо з українськими МФО і банками через провідні партнерські мережі SalesDoubler, Doaff та інші. Матеріали сайту багато в чому базуються на аналізі статистики обробки заявок у цих сервісах.

2. Незалежність. Ресурс не належить жодній з МФО або банку, подаємо інформацію справедливо і відкрито.

3. Актуальність. Щодня відстежуємо ситуацію за пропозиціями, умовами та вимогами до фінансових продуктів, представлених на сайті. Щодня проводяться роботи над актуальністю та вірогідністю наведеної на LoanCompas UA інформації: аналізуються запити позичальників в інтернеті на форумах і спеціалізованих ресурсах, оновлюються новинні розділи з актуалізацією акцій і промокодів на знижку.

4. Вигідність. У нас немає платних послуг – усі пропозиції надаються у вільному доступі.

5. Корисність. Намагаємося писати корисний контент, що реально допомагає користувачам (наприклад – інструкції з відписки від недобросовісних брокерів). Підвищуємо фінансову грамотність.

6. Чуйність. У коментарях на сайті та каналах зв’язку допомагаємо клієнтам, через свої знання та компетентність.

Як розраховуємо рейтинги й схвалення

Мета нашого проєкту полягає в інформуванні позичальників про умови, підводні камені договорів – все що там намагаються приховати кредитори. Ми працюємо, щоб підвищити фінансову грамотність клієнта, публікуючи корисні інструкції та аналітичні матеріали. Наші рейтинги та огляди пропозицій позик від фінансових організацій ґрунтуються не лише на загальнодоступній інформації з відкритих джерел, а й на інсайдерській – враховуємо статистику відсоткового співвідношення схвалених заявок до загальної кількості поданих. Дані беремо всередині системи партнерських програм, і це акцентує відвідувачів сайту LoanCompas UA на вигідних пропозиціях, з мінімальними ризиками отримання відмови.

Як заробляємо

Надаючи користувачам ресурсу корисні матеріали, заробляємо комісійні тільки на банках і МФО, яким приводимо клієнтів. Наша мета в обопільній задоволеності співпрацею сторін – ви отримали необхідне фінансування під мінімальний відсоток, а банк сумлінного, підготовленого клієнта, готового з відповідальністю сплатити заборгованість без прострочень.

Контакти для зв’язку з адміністрацією

Увага! Наш сайт не має прямого відношення до компаній, у яких ви оформляєте договори про надання послуг кредитування. LoanCompas UA – інформаційний проєкт, який покликаний описувати особливості надання послуг мікрофінансових організацій і банків України. Одна з цілей проєкту – допомогти відвідувачам відрізнити мікрофінансову організацію і посередника, який бере гроші за підписку, серед яких багато хто працює “сірими” методами. У нас на сайті є розділ з фінансовими оглядами та аналітикою, використовуйте пошук по сайту, щоб знайти необхідне. З питань виконання умов договору кредитування пишіть на електронні пошти організацій, з якими оформляли співпрацю.

StarFin
Star-fin
SD7117
Промокод на знижку! Перший кредит під 0,01%.
до 15000 грн
до 30 днів
від 0,01%
з 18 років