ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Це положення про “Відмову від відповідальності та гарантій” (далі – Положення) є офіційним Положенням інтернет-сервісу LoanCompas UA (далі – Сервіс), що надає інформаційні послуги доступні для користувачів Сервісу (далі – Користувач) на момент використання Сервісу. Це Положення регламентує обсяг відповідальності і гарантій, які передбачені Адміністрацією Сервісу, в процесі використання Користувачами його функціональних можливостей. Використовуючи Сервіс, Користувач висловлює свою згоду з цим документом і встановленими умовами, а також приймає відповідальність, яка може бути покладена на нього в рамках використання Сервісу. Адміністрація LoanCompas визначила такі положення і норми, що регулюють порядок використання, а також обсяги додаткової відповідальності його Користувачів і Адміністрації:

 • Сервіс не несе відповідальності за будь-яку шкоду комп’ютеру Користувача, мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, викликану або пов’язану з використанням Сервісу, доступних за гіперпосиланнями, розміщеними на сторінках Сайту, як Користувачами, так і третіми особами.
 • Перехід до сайтів третіх осіб, встановлення програм і замовлення послуг третіх осіб здійснюється Користувачем на свій ризик.
 • Сервіс не несе будь-якої відповідальності або будь-яких обов’язків за шкоду, заподіяну Користувачеві в результаті взаємодії з розміщеною на сторінках Сервісу рекламою, в разі її наявності на сторінках Сервісу.
 • Сервіс не несе відповідальність за збереження і точність переданих Користувачем даних та інформації.
 • Сервіс не відповідає за достовірність контенту (в тому числі коментарів, повідомлень), наданого Користувачами.
 • Сервіс не гарантує, що програмне забезпечення, сервери та комп’ютерні мережі, які використовуються Сервісом вільні від помилок і шкідливих програм.
 • Сервіс не несе відповідальності в разі, якщо використання спричинило втрату даних або псування обладнання.
 • Сервіс не несе відповідальності за можливі збої і перерви в роботі Сервісу і викликані ними втрату інформації.
 • Будь-які торговельні марки, знаки і назви товарів, служб і організацій, права на дизайн (зображення), авторські та суміжні права, що згадуються, використовуються або цитуються на сторінках Сервісу Користувачами, мають належати таким Користувачем або мають бути отримані з дозволу правовласників інтелектуальних прав.
 • Адміністрація Сервісу не несе відповідальність за порушення Користувачам законних інтересів і прав третіх осіб, але всіляко сприяє вирішенню спірних ситуацій, що виникли.
 • Бездіяльність з боку Сервісу в разі порушення Користувачем або групою користувачів правил використання Сервісу або його складових частин, не позбавляє Сервіс права вжити відповідних заходів на захист інтересів Сервісу або Користувачів пізніше.
 • За жодних обставин Сервіс не несе відповідальності перед Користувачами або перед будь-якими третіми особами за будь-яку шкоду, включно з упущеною вигодою або втраченими даними, шкоду життю та здоров’ю, честі, гідності або діловій репутації, яка стала результатом використання Сервісу, вмісту Сервісу або інших матеріалів, до яких Користувачі або інші особи отримали доступ за допомогою Сервісу, навіть якщо Сервіс попереджав або вказував на можливість такої шкоди.
 • Сервіс не несе відповідальності за зобов’язаннями, про які не було домовлено між Користувачем і Сервісом.
 • Сервіс не несе відповідальності за зобов’язаннями, що виникають між Користувачами та третіми особами. Сервіс не несе відповідальності за збитки і шкоду, заподіяних Користувачеві в результаті використання Сервісу, послуг, що надаються Сервісом.

ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЇ

 • Сервіс надається за принципом “як є”, тобто без гарантій якості та придатності Сервісу для будь-яких явних або передбачуваних цілей.
 • Сервіс не гарантує, що працюватиме безперервно і безпомилково. Сервіс має право (і це є істотною умовою надання послуг) без пояснення причин відмовити в доступі до Сервісу всім Користувачам або будь-кому з них на певний час або назавжди, видалити будь-яку інформацію або будь-який контент, дані та інформацію, розміщені Користувачем на сторінках сайту.
 • Сервіс не гарантує збереження контенту, розміщеного Користувачами на сторінках Сервісу, тому в разі якщо Користувач зацікавлений у збереженні будь-якого контенту, розміщеного в рамках Сервісу, Користувач повинен скористатися іншими способами збереження необхідної інформації. Користувач підтверджує, що він використовує Сервіс на свій страх і ризик.
 • Сервіс не гарантує, що будь-яка інформація, завантажені дані Користувачами в рамках Сервісу, відповідатимуть критеріям достовірності, точності та актуальності.
 • Сервіс не гарантує, що інформація, яка розміщується іншими Користувачами, не може заподіяти Користувачеві моральну шкоду, шкоду здоров’ю або збитки.
 • Сервіс залишає за собою право в будь-який час призупинити надання послуг Користувачам без пояснення причин.
 • Сервіс не гарантує і не несе відповідальність за точність, актуальність, нешкідливість і достовірність інформації, даних, розміщених на сторонніх інтернет-ресурсах. При переході за вказаними посиланнями Користувач усвідомлює, що діє виключно на свій страх і ризик.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

У максимально допустимому застосовним законом ступені Сервіс не несе відповідальність за прямі або непрямі збитки, упущену вигоду, моральну шкоду, понесені Користувачем у зв’язку з використанням Сервісу або неможливістю його використання, в тому числі, але, не обмежуючись, у зв’язку з:

 • Розміщенням Користувачем повідомлень, коментарів, контенту, персональних даних або посилань на сторонні інтернет-ресурси, що порушують вимоги чинного законодавства та/або права третіх осіб.
 • Споживанням недостовірної та/або неактуальної, та/або такої, що заподіює моральну шкоду, та/або іншої інформації, що суперечить чинному законодавству, розміщеної іншими Користувачами.
 • Втратою Користувачем будь-якої інформації, використовуваної в рамках Сервісу.
 • Не виконанням або виконанням не в повному обсязі договірних зобов’язань Користувачем з третіми особами.
 • У разі якщо Користувач порушив норми цього Положення або інші документи Сервісу, Користувач відшкодовує Сервісу всі заподіяні у зв’язку з цим збитки в повному обсязі.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Якщо відповідно до чинного законодавства України будь-які умови будуть визнані недійсними, інші умови залишаються в повній силі.

Сервіс залишає за собою право вносити зміни в текст цього Положення, повідомляючи про це Користувачів шляхом публікації нової редакції Положення в мережі Інтернет за цією адресою. Користувач зобов’язаний регулярно відстежувати зміни, що вносяться до цього Положення.

Якщо Користувач не згоден з новою редакцією цього Положення, то Користувач зобов’язаний негайно припинити використання Сервісу. У разі якщо після вступу в дію нової редакції Положення Користувач продовжує використовувати Сервіс, то Користувач тим самим підтверджує свою повну згоду з новою редакцією Положення.

Наслідки невиплати позики, штрафи, відповідальність

При несвоєчасному погашенні заборгованості Кредитор застосує штрафні санкції за прострочення платежу. Позикодавець йде на поступки і надає додатковий час на повернення боргу, після надання клієнтом поважних причин відсутності платежу. При ігноруванні звернень і небажанні клієнта вирішити проблему, кредитором застосовується штраф за несвоєчасне погашення. Його розмір визначається кредитором і вказаний в офферті.

Інформація про прострочення передається в УБКІ, що погіршує кредитну історію Позичальника. Якщо проблемний боржник не йде на співпрацю, його справу може бути передано колекторам. Процедура стягнення боргу у колекторських агентств відрізняється наполегливістю і може принести дискомфорт вам і близьким людям у зв’язку з відправленням на телефони та поштові адреси повідомлень з нагадуваннями про заборгованість. У разі подальшого ігнорування справу може бути передано до суду.

Про розмір і термін платежів Кредитор повідомляє Позичальника в особистому кабінеті сервісу, за телефоном, або електронною поштою, що вказані під час реєстрації. Внесіть платежі своєчасно, не допускайте прострочень – це збереже вашу фінансову репутацію і дозволить отримувати позики на вигідних умовах за програмами лояльності.

E-mail для звернень: [email protected]

StarFin
Star-fin
SD7117
Промокод на знижку! Перший кредит під 0,01%.
до 15000 грн
до 30 днів
від 0,01%
з 18 років