Кредити 24/7 на карту цілодобово

Ще параметри...
sloncredit
Загрузка..⌛️
Оновлено: 13 Травня, 2024

Чи всі надають кредити 24\7 на карту — особливості режиму роботи МФО

При термінових потребах у коштах позичальник в Україні може звернутись до банку, або мікрофінансової організації, оформивши договір кредитування. Але у вихідні дні, та неробочий час отримати цілодобові кредити й там і там доволі складно, всупереч їх декларації у рекламних матеріалах. Якщо з банківськими установами все однозначно — вони не надають позик у неробочий час, у зв'язку з централізованими протоколами перевірки клієнтів, що передбачають на одному з етапів скорингу його безпосередню перевірку відповідним персоналом.

У мікрофінансових компаній все влаштовано по інакшому: як і банки, МФО збирають онлайн заявки на кредит 24\7 — тобто цілодобово. Ряд сервісів впровадив безконтактну систему скорингу, що дозволяє приймати рішення про виділення коштів автоматизовано, без участі персоналу. Також і система може надавати самостійні рішення про переказ на карту при проходженні процедури скорингу. Але кількість таких варіантів незначна, і стосується це в основному лише постійних позичальників, у профілі котрих зазначено кілька закритих кредитних договорів без затримок з погашенням.

Крок 1
Вибір сервісу

Оберіть МФО, що надає позики цілодобово.

Крок 2
Заявка онлайн

Внесіть в анкету правдиві дані у повному обсязі.

Крок 3
Рішення по СМС

Підпишіть договір кодом.

Як отримати позику — інструкція

Що взяти кредит цілодобово в режимі 24\7, потрібно пройти ряд обов'язкових процедур:

  1. У обраного кредитора в заявці вкажіть необхідну суму та термін мікропозики.

  2. У форму анкети внесіть персональну інформацію, що вимагається згідно з процедурою.

  3. Додайте копію паспорта та ІПН (або пройдіть верифікацію по BankID).

  4. Дочекайтесь рішення та підпишіть договір електронним підписом (код в СМС, що прийде на номер телефону, що використовується при реєстрації).

*Звертаємо увагу, що більшість українських МФО практикують персональне обдзвонювання потенційних позичальників, що переважно і заважає надавати кредити 24 години на добу.

Параметр\МФО MyCredit Credit Plus Miloan
Сума 10000 ₴ 10000 ₴ 10000 ₴
Період без% 15 15 30
Відсотки (базові) 2,2 2,0 2,0
Повернути (за місяць) 13000 ₴ 13015 ₴ 10030 ₴

Відповіді на важливі запитання

В залежності від правил, що діють в системі кредитора, процес обробки анкети займає від 10 хвилин до 1 години часу. Значною мірою затримки можуть пов’язуватись з прорахунками зі сторони позичальника (підготовка копій документів, недостатньо повна інформація в формі заявки тощо…).

Після прийняття рішення та підписання позичальником договору відбувається процедура переказу, яка проходить миттєво, якщо обрано — на карту, або з затримкою в кілька годин, при використанні реквізитів банківського рахунку.

Клієнтом МФО може стати будь-який громадянин України, що досяг повноліття та проживає не у зоні проведення бойових дій (не надаються кредити в АР Крим, Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях).

Важливим фактором в оцінці позичальника є його кредитна історія, особливо активно впливає на результат наявність непогашеної заборгованості на момент подачі заявки.