Онлайн кредит Credos - умови, заявка

Онлайн кредит
Credos - умови, заявка

Сума до 20000 ₴
Період до 300 дн.
Відсотки від 4% до 279354% річних
Вік з 18 до 70 років
Документ Паспорт, ІПН (по вимозі)
Розгляд до 15 хвилин
Як отримати Банківські картки, VISA, MasterCard
Джерела інформації:
Credos
Ліцензия: ІК №116
Оновлено: 1 Червня, 2024

Аналіз та експертний рейтинг

 • Схвалення: 5
 • Вигідність: 4
 • Сервіс: 4
 • Загальний рейтинг: 4.2

Переваги

Недоліки

Висновки та рекомендації

Однією з ключових характеристик кредитів 24\7 від МФО, огляд якої перед вами — високі показники схвалення заявок на кредит Кредос. Щоб отримати гроші, достатньо відповідати описаним вище вимогам, не мати проблемних боргів в інших компаніях та надавати правдиву інформацію в анкеті.

Брати позику на термін довше 1 місяця ми не рекомендуємо, як і в переважній більшості українських МФО. Адже ставка в межах 2,5-3% за день робить її надто дорогою в обслуговуванні, тобто кожного місяця ваш борг буде майже подвоюватись. Ще однією перевагою вважаємо можливість добору коштів, що пропонує не так багато сервісів. Щоб замовити в особистому кабінеті Credos додаткові кошти, достатньо попередньо сплатити нараховані відсотки.

Еще параметры...

Умови та вимоги для отримання кредиту

1.
з 18 до 70 років

Вікові обмеження

2.
Копії документів
Паспорт, ІПН (по вимозі)
3.
Дані про доходи

Без довідки!

Як отримати позику

1. Перейдіть на офіційний сайт МФО, натиснувши на кнопку "Взяти кредит"

2. Заповніть заявку на сайті для отримання грошей.

3. Дочекайтеся СМС-повідомлення з рішенням від кредитора.

4. Отримайте швидкий переказ на банківську карту.

Що таке Credos, огляд позик компанії, особливості роботи

Маловідомий мікрофінансовий сервіс Кредос працює паралельно з більш розкрученим брендом під назвою Kredit Kasa. Обидва належать ТОВ «Укр Кредит Фінанс», доволі популярній МФО на вітчизняному ринку кредитування фізичних осіб. Тут доступні на постійній основі персональні знижки для постійних клієнтів – 2,5% замість 3% в день, остання використовується у розрахунках переважно з боржниками, які допустили розстрочення платежу. Також пропонуються до оформлення онлайн кредити під 0,01% на карту для нових позичальників (до 20000 гривень на 21 добу).

Стосовно терміну кредитування, то він за умовчанням призначається офертою у 300 днів, тобто це по суті повноцінний довгостроковий онлайн кредит, що продовжується автоматично після закінчення базового строку в 21 день. Ще один важливий нюанс стосується процедури оформлення онлайн заявки Credos — рекомендуємо обрати спрощений варіант отримання кредитів через BankID або Приват24, це спростить процес та збільшить імовірність погодження. Щоб стати клієнтом компанії, необхідно відповідати умовам базових обмежень:

 • Мати українське громадянство.
 • Бути повнолітнім.
 • Не проживати на територіях, де проходять активні бойові дії.

Складність реєстрації особистого кабінету Credos

Анкета Проста
Ідентифікація Паспорт, ІПН (по вимозі)
Перевірка Комбінована (автомат+співробітник)
Скарги у відгуках Велика відсоткова ставка, невмотивовані відмови у наданні позик.

Схвалення і шанси

Статистика схвалення Високе
Чи дають з поганою КІ? Ні
Що впливає на розгляд? Немає прострочень

Приклад розрахунку для нового та постійного позичальника

Параметри Новий кліент Повторне звертання
Параметри Сума ₴
Новий кліент 10000
Повторне звертання 10000
Параметри Період (діб)
Новий кліент 20
Повторне звертання 20
Параметри Повернути ₴
Новий кліент 10020
Повторне звертання 15000
Параметри Переплата ₴
Новий кліент 20
Повторне звертання 5000
Контакти
 • Електронна скринька: info@credos.com.ua.
 • Телефон гарячої лінії: 0 800 20 02 21.
 • Час роботи компанії: з понеділка по п'ятницю 9:00-18:00, заявки на позики опрацьовуються цілодобово.

Калькулятор

Сума позики
Ставка, %
На період
Розрахунок
Сума кредиту
Переплата
Повна вартість
Загальна сума виплат
Переплата
Чудінович Олександр
Чудінович Олександр

Експерт у тематиці фінансів, керівник проєкту.

Популярні питання та відповіді

Ви маєте можливість погасити позику зручним для вас способом. Основні опції включають оплату з картки Visa або MasterCard через Особистий кабінет. Ви також можете закрити позику, скориставшись функціоналом сайту Кредос або терміналами самообслуговування у співпраці з нашими партнерами. Додатково, ви маєте можливість здійснити платіж переказом, використовуючи реквізити, у будь-якому банку України.

Продовжити термін позики не дозволяють правила системи, адже в договорі автоматично закладено 300 днів на погашення боргу, без необхідності проведення процедур пролонгації. Для цього достатньо лише погашати поточні нарахування за відсотками.

Для реєстрації через рекомендований спосіб — по BankID, слід дотриматися таких кроків:

 1. Оберіть спосіб авторизації BankID серед запропонованих методів перевірки персональних даних та натисніть “Продовжити”.
 2. Після вибору способу авторизації, ви побачите список банків, які підключені до системи. Оберіть свій банк.
 3. Проведіть авторизацію в Особистому кабінеті вашого банку та погодьтеся на передачу своїх особистих даних Credos. Сервіс отримає ваші особисті дані, включаючи ПІБ, паспортні дані, ІПН, адресу тощо.
 4. Після успішної авторизації та передачі даних, вас перенаправлять на сторінку, де буде розміщена ваша заявка на отримання кредитних коштів.
 5. Credos отримає ваші дані від банківської установи, в якій у вас є картка. Переконайтеся, що всі дані вірні, і натисніть “Підтверджую”. На цьому етапі процес підтвердження особи буде завершено, і ви зможете перейти до підписання кредитного договору.

Цей спосіб реєстрації за допомогою BankID дозволяє зручно та безпечно отримати кредитні кошти, забезпечуючи автентифікацію через ваш банк та передачу необхідних даних для обробки заявки.

Невиконання зобов’язань перед фінансовим партнером може призвести до наступних наслідків для Позичальника:

Втрата пільг та зниженої процентної ставки: Неповне або несвоєчасне виконання зобов’язань може призвести до втрати права на пільгові умови кредиту, такі як знижена процентна ставка або інші переваги, які надаються платоспроможним позичальникам.

Формування негативної кредитної історії: Несвоєчасна оплата кредитних зобов’язань може призвести до внесення інформації про недотримання зобов’язань до кредитного бюро. Це може суттєво ускладнити отримання майбутніх кредитів в будь-якій фінансовій установі, оскільки погана кредитна історія свідчить про ризик неплатоспроможності позичальника.

Примусове стягнення боргу: У випадку невиконання зобов’язань фінансовий партнер може розпочати процес примусового стягнення боргу, включаючи судовий шлях. Це може призвести до конфіскації майна або інших заходів для відшкодування заборгованості.

Передача прав вимог: Фінансовий партнер може передати права на вимогу за боргом третім особам, таким як колекторські агентства. Це може призвести до збільшення тиску та нав’язування додаткових вимог щодо відшкодування боргу.

Загалом, невиконання зобов’язань перед фінансовим партнером може мати серйозні фінансові та правові наслідки для позичальника. Тому важливо дотримуватися умов кредитного договору та вчасно виконувати платежі, щоб уникнути цих наслідків.

Відгуки про МФО та оцінки позичальників

0,0
Rated 0,0 out of 5
0,0 з 5 зірок (на основі 0 відгуків)
Відмінно0%
Дуже добре0%
Середнє0%
Погано0%
Жахливо0%

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.