Онлайн кредит Moneyveo - умови, заявка

Онлайн кредит
Moneyveo - умови, заявка

Сума до 27000 ₴
Період до 356 дн.
Відсотки від 3,71% до 196868,08% річних
Вік від 18 до 70 років
Документ Паспорт
Розгляд до 10 хвилин
Як отримати Банківські картки, VISA, MasterCard
Джерела інформації:
Moneyveo-logo
Ліцензия: №16102832
Оновлено: 5 Червня, 2024

Аналіз та експертний рейтинг

 • Схвалення: 5
 • Вигідність: 5
 • Сервіс: 5
 • Загальний рейтинг: 5

Переваги

Недоліки

Висновки та рекомендації

Це варіант, що можна сміливо рекомендувати для оформлення позики, якщо у банку вам відмовляють. Особливо, якщо раніше ви не звертались у компанію. В цьому разі переплата за кредитом у 25000 гривень на три тижні становитиме всього 50 грн, без нарахування додаткових комісій та нав’язування різноманітних супутніх послуг, що часто практикують нові українські МФО.

Коротка анкета та додаткові інструменти верифікації роблять процедуру реєстрації простою та зрозумілою. Довідка про доходи не вимагається. Скандалів при залученні брокерів для вибивання проблемних боргів не помічено.

Також важливим вважаємо показник погодження заявок — він один з найвищих на ринку. Зручно сплачувати заборгованість будь-яким способом, запропонованим на вибір, а служба підтримки працює злагоджено та професійно.

Еще параметры...

Умови та вимоги для отримання кредиту

1.
від 18 до 70 років

Вікові обмеження

2.
Копії документів
Паспорт
3.
Дані про доходи

Без довідки!

Як отримати позику

1. Перейдіть на офіційний сайт МФО, натиснувши на кнопку "Взяти кредит"

2. Заповніть заявку на сайті для отримання грошей.

3. Дочекайтеся СМС-повідомлення з рішенням від кредитора.

4. Отримайте швидкий переказ на банківську карту.

Що таке MoneyVeo, про компанію, особливості роботи

Це одна з найвідоміших та досвідченіших чинних мікрофінансових компаній в Україні, беззаперечний лідер ринку за об’ємами видачі онлайн кредитів населенню. Юридична особа — ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА», свідоцтво на діяльність від Нацкомфінпослуг видане ще у 2013 році.

Відмітимо одну з найбільших сум, що пропонується новим позичальникам для оформлення кредитів під 0% на карту — до 25 000 гривень, терміном на 20 діб. Для постійних клієнтів діє варіант довгострокового кредиту на 60 діб, який до того ж можна з легкістю продовжити в особистому кабінеті MoneyVeo. Єдиний суттєвий недолік — базова процентна ставка, встановлена у межах 2% за добу. Втім, надаються додаткові інструменти для її зниження, як системного, за допомогою знижок за об’єми, так і індивідуального, з використанням промокодів.

Процедура реєстрації особистого кабінету та подачі онлайн заявки має полегшений варіант, шляхом ідентифікації користувача через систему BankID.

Складність реєстрації особистого кабінету Moneyveo

Анкета Проста
Ідентифікація Паспорт
Перевірка
Скарги у відгуках

Схвалення і шанси

Статистика схвалення Високе
Чи дають з поганою КІ? Ні
Що впливає на розгляд? Немає прострочень

Приклад розрахунку для нового та постійного позичальника

Параметри Новий кліент Повторне звертання
Параметри Сума ₴
Новий кліент 25000
Повторне звертання 25000
Параметри Період (діб)
Новий кліент 20
Повторне звертання 20
Параметри Повернути ₴
Новий кліент 25050
Повторне звертання 35500
Параметри Переплата ₴
Новий кліент 50
Повторне звертання 10500
Контакти
 • 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, перший поверх
 • Служба підтримки:0 800 21 9393
 • Для дзвінків з-за кордону -+38 044 593 77 93
 • Контакт-центр працює з 09:00 до 21:00
  Без вихідних.

Калькулятор

Сума позики
Ставка, %
На період
Розрахунок
Сума кредиту
Переплата
Повна вартість
Загальна сума виплат
Переплата
Чудінович Олександр
Чудінович Олександр

Експерт у тематиці фінансів, керівник проєкту.

Популярні питання та відповіді

 • За допомогою електронних платіжних сервісів EasyPay, iPay, Portmone та City24 можна здійснити оплату онлайн з власної картки.
 • Також можна скористатися інтернет-банкінгом будь-якого українського банку, використовуючи реквізити компанії. Крім цього, доступна спрощена процедура оплати через Приват24 і ПУМБ online.
 • Оплата також можлива у терміналах самообслуговування. Використовуючи платіжні термінали мереж 24nonStop, City24, EasyPay, 2Click та ПриватБанк, ви зможете зручно здійснити оплату безпосередньо на місці.
 • Крім того, ви можете оплатити у відділеннях банків, просто звернувшись до каси будь-якого українського банку за реквізитами компанії. Якщо ви знаходитесь в ПриватБанку, також можна скористатися ЄДРПОУ та назвою компанії для зручної оплати.

Якщо вам не вдається повернути кредит протягом Дисконтного періоду, існують три способи продовжити його:

Онлайн: увійдіть до Особистого кабінету і сплатіть відсотки за користування кредитом, нараховані на поточний момент. Це можна зробити шляхом здійснення оплати через власну картку в онлайн-режимі.

Через термінали самообслуговування: скористайтеся платіжними терміналами мереж 24nonStop, EasyPay, City24, 2click, E-PAY, ФК “Система” та ТСО ПриватБанку. Якщо ви сплатите точну суму відсотків за користування кредитом, нарахованих на поточний момент, продовження Дисконтного періоду буде автоматично оформлено.

У телефонному режимі: зверніться до служби підтримки Moneyveo за номером 0 800 21 9393. Однак, варто зазначити, що під час Пільгової реструктуризації Дисконтного періоду доступні лише два попередні способи – через Особистий кабінет та термінали.

Зверніть увагу! Неможливо продовжити Дисконтний період за допомогою банківського переказу.

Для успішної реєстрації в системі Манівео вам знадобиться мобільний телефон та електронна поштова скринька. Слід надати інформацію про суму та термін кредиту, а також заповнити анкету. На останньому етапі вам необхідно буде завантажити копію ідентифікаційного номера платника податків (ІПН) та селфі з паспортом у руках. Також, важливо підписати договір, використовуючи код, який надійде вам у повідомленні з СМС.

Неплатникам, що невчасно повертають борги, до основної суми будуть додані штрафи та пеня, відповідно до чинних правил нашої системи.

*Під час дії воєнного стану штрафні санкції не застосовуються до боржників.

Відгуки про МФО та оцінки позичальників

4,5
Rated 4,5 out of 5
4,5 з 5 зірок (на основі 2 відгуків)
Відмінно50%
Дуже добре50%
Середнє0%
Погано0%
Жахливо0%

Процент очень большой

Rated 4,0 out of 5
8 Січня, 2024

Компания хорошая, но только в сравнении с большинством других в Украине. Переплата по процентам огромная, если брать кредит, то на пару недель, не больше.

Avatar for Владимир
Владимир

Сподобалось

Rated 5,0 out of 5
7 Січня, 2024

Скористався можливістю отримати 7000 грн під 0,01% на день, повернув вчасно і проблем особливо не виникало. Єдине що не сподобалось – спамлять на почту безбожно. Але це якось перетерпіти можна.

Avatar for Антон
Антон
Отзыв проверен!

Ответ от LoanCompas ua

Дякую за відгук!