Онлайн кредит MyCredit - умови, заявка

Онлайн кредит
MyCredit - умови, заявка

Сума до 18000 ₴
Період до 30 дн.
Відсотки від 3,81% до 114432,08% річних
Вік від 18 до 65 років
Документ Паспорт, ІПН (по вимозі)
Розгляд до 20 хвилин
Як отримати Банківські картки, VISA, MasterCard
Джерела інформації:
Mycredit-ua
Ліцензия: №282
Оновлено: 5 Червня, 2024

Аналіз та експертний рейтинг

 • Схвалення: 5
 • Вигідність: 4
 • Сервіс: 5
 • Загальний рейтинг: 4.7

Переваги

Недоліки

Порівнявши та проаналізувавши умови провідних нових українських МФО, та перевірених часом компаній можна стверджувати, що позики тут одні з найвигідніших. Судіть самі:

 • Якщо ви новий клієнт Май Кредит надасть вам позику на пільгових умовах перші 15 днів ви будете сплачувати 0,01% в день, з 16 по 30 день — 1% за добу.
 • Постійним клієнтам нараховується базова ставка 2,5% в день і автоматично надається знижка 20%, що опускає ставку до цілком комфортних 2% щоденно.

Отже, вигідними є умови й першого кредиту MyCredit і повторних, ставки по яких у конкурентів сягають 3-4%.

Демократично виглядає і процедура погашення заборгованості — перші три дні прострочення не нараховується штраф, а платити можна будь-яким зручним способом без обмежень по сумі. Тобто ви можете сплатити менше необхідного платежу і сплачувати відсотки на залишок. Зручним є і сервіс для користувача — кілька варіантів на вибір для погашення боргу, мобільні застосунки для зручності, промокоди та персональні знижки, все це сприяє хорошому ставленню клієнта до компанії.  Безперечно, редакція LoanCompas UA рекомендує MyCredit як надійного та перевіреного кредитора.

Еще параметры...

Умови та вимоги для отримання кредиту

1.
від 18 до 65 років

Вікові обмеження

2.
Копії документів
Паспорт, ІПН (по вимозі)
3.
Дані про доходи

Без довідки!

Як отримати позику

1. Перейдіть на офіційний сайт МФО, натиснувши на кнопку "Взяти кредит"

2. Заповніть заявку на сайті для отримання грошей.

3. Дочекайтеся СМС-повідомлення з рішенням від кредитора.

4. Отримайте швидкий переказ на банківську карту.

Товариство з обмеженою відповідальністю «1 безпечне агенство необхідних кредитів“» надає цілодобові онлайн кредити на карту під брендом “MyCredit UA”з 2015 року. За час діяльності сервіс перетворився на одного з провідних учасників ринку, що продиктовано рядом досягнень:

 1. Показники схвалення заявок МФО Май Кредит на дуже високому рівні.

 2. Проводиться робота з усіма категоріями населення. Шанс отримати гроші мають безробітні, пенсіонери, а також студенти.

 3. Впроваджуються сучасні технології обробки даних (BankID), що пришвидшує та покращує роботу, зменшило кількість необхідних для оформлення документів.

 4. Заповнюється проста і коротка анкета — процедура займає в середньому не більше 10 хвилин.

 5. Впроваджено систему лояльності, в якій не забуто як нових позичальників, так і постійних.

 6. Лояльне ставлення до невеликих затримок з погашенням, індивідуальний підхід в роботі з проблемними боржниками, що охоче йдуть на контакт і зацікавлені у вирішенні проблеми.

Тут на постійній основі протягом останніх кількох років проводяться різноманітні акції з коштовними призами та знижками. Пролонгувати договір можна необмежену кількість разів, сплачуючи лише за залишок кредиту. Відмінно працює служба технічної підтримки з багатоканальним безплатним номером телефону гарячої лінії.

Складність реєстрації особистого кабінету MyCredit

Анкета Проста
Ідентифікація Паспорт, ІПН (по вимозі)
Перевірка Комбінована (автомат+співробітник), Можливий дзвінок менеджера
Скарги у відгуках Скарги на значні донарахування за рахунок великих штрафів та пені, при навіть незначних простроченнях в кілька годин.

Схвалення і шанси

Статистика схвалення Високе
Чи дають з поганою КІ? Ні
Що впливає на розгляд? Немає прострочень

Приклад розрахунку для нового та постійного позичальника

Параметри Новий кліент Повторне звертання
Параметри Сума ₴
Новий кліент 10000
Повторне звертання 10000
Параметри Період (діб)
Новий кліент 15
Повторне звертання 15
Параметри Повернути ₴
Новий кліент 10015
Повторне звертання 13000
Параметри Переплата ₴
Новий кліент 15
Повторне звертання 3000
Контакти

Телефон гарячої лінії:

 • 0 800 214 111 - безплатний.
 • 073 369 41 11.
 • 067 369 41 11.
 • 050 369 41 11.

ТзОВ «1 безпечне агенство необхідних кредитів"».

Ліцензія Нацкомфінпослуг від 19.11.2015 р. №282, (переоформлена 26.01.2017 р.).

Електронна скринька: support@mycredit.ua.

Калькулятор

Сума позики
Ставка, %
На період
Розрахунок
Сума кредиту
Переплата
Повна вартість
Загальна сума виплат
Переплата
Чудінович Олександр
Чудінович Олександр

Експерт у тематиці фінансів, керівник проєкту.

Популярні питання та відповіді

Для швидкого погашення кредиту без комісії та авторизації, рекомендуємо перейти за посиланням https://mycredit.ua/ua/paynow/, ввести номер телефону, який використовували при реєстрації особистого кабінету та діяти за подальшими підказками системи.

Також дозволяється сплатити борг карткою в особистому кабінеті, банківським переказом, в терміналах (ПриватБанку, iBox, Easy Pay, City24) та у відділенні Нової Пошти.

Угода продовжується автоматично, після часткової оплати заборгованості. Клієнту надалі нараховуються відсотки лише на непогашену суму, без пені та штрафів.

Для реєстрації особистого кабінету та подачі заявки онлайн, вам знадобиться мобільний телефон, копія паспорта та ІПН (останні два пункти відпадають, якщо пройти ідентифікацію по BankID). Обов’язковими є українське громадянство та вік від 18 років, проживання — не у зоні проведення бойових дій. Необхідно вказати суму та термін кредитування, та заповнити анкету з персональними даними, підтвердити дію кодом з СМС. Час розгляду — до 20 хвилин.

При користуванні позикою або споживчим кредитом, Позичальник зобов’язується своєчасно повернути позику/кредит протягом узгодженого договором періоду та сплатити відсотки за його використання.

У випадку, якщо Позичальник не виконує свої обов’язки згідно з договором про споживчий кредит, застосовуються наступні положення:

Якщо сума позики/кредиту, отримана Позичальником згідно з договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, Позикодавець має право нараховувати пеню у розмірі 2,70% від неповернутої суми позики/кредиту або його частини за кожен день з прострочення, враховуючи обмеження, встановлені Законом України “Про споживче кредитування”. Варто зазначити, що ця ставка не застосовується в період воєнного стану.

У разі, коли сума позики/кредиту, отримана Позичальником згідно з договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, Позикодавець нараховує підвищену процентну ставку у розмірі 2,70% від неповернутої суми позики/кредиту або його частини за кожен день прострочення понад узгоджений строк, проте не більше ніж 90 календарних днів. Це правило не застосовується в період воєнного стану.

Відгуки про МФО та оцінки позичальників

0,0
Rated 0,0 out of 5
0,0 з 5 зірок (на основі 0 відгуків)
Відмінно0%
Дуже добре0%
Середнє0%
Погано0%
Жахливо0%

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.