Онлайн кредит Pango - умови, заявка

Сума до 20000 ₴
Період до 120 дн.
Відсотки від 10902.31% до 33079.58% річних
Вік 18
Документ Паспорт, ІПН (по вимозі)
Розгляд до 3 хвилин
Як отримати Банківські картки, VISA, MasterCard
Джерела інформації:
Онлайн позика
Pango - умови, заявка
Pango
Ліцензия: ФК №В0000507
Оновлено: 16 Січня, 2024

Зміст:

Умови та вимоги для отримання кредиту

1.
18

Вікові обмеження

2.
Копії документів
Паспорт, ІПН (по вимозі)
3.
Дані про доходи

Без довідки!

Як отримати позику

1. Перейдіть на офіційний сайт МФО, натиснувши на кнопку "Взяти кредит"

2. Заповніть заявку на сайті для отримання грошей.

3. Дочекайтеся СМС-повідомлення з рішенням від кредитора.

4. Отримайте швидкий переказ на банківську карту.

Що таке Панго, огляд компанії, особливості роботи

Pango від ТОВ “ФК “НЕЗАЛЕЖНІ ФІНАНСИ”– це нова МФО що тільки відкрилась у 2023 році в Україні, пропонує онлайн позики по BankID. Діяльність проводиться відповідно до норм українського законодавства, отримано всі необхідні ліцензії та дозволи. Кредити Панго надаються онлайн, анкета порівняно проста, з пропозицією спрощеної реєстрацією в системі.

Вимоги

Щоб отримати довгостроковий кредит Панго, особі потрібно бути старше 18 років і мати ІПН, українське громадянство та паспорт з адресою реєстрації не у зоні проведення бойових дій. Якщо ці умови не виконуються, то кредит може бути відхилено.

Окрім основних вимог, Панго також звертає увагу на кредитоспроможність заявника, наявність стабільного джерела доходу (без необхідності надання довідки про доходи).

Реєстрація особистого кабінету

Для подачі заявки на кредит у Панго процес є простим і швидким. Вам потрібно заповнити коротку анкету з усією необхідною і правдивою інформацією про себе. Після подачі заявки ви отримаєте миттєве рішення через SMS і електронну пошту. При схваленні, гроші перераховуються на картку миттєво.

Аналіз та експертний рейтинг

Схвалення
4
Вигідність
5
Сервіс
5
Result
4.7
Переваги та недоліки
Є безвідсоткова позика.
Знижка постійним клієнтам при повторних зверненнях за програмою лояльності.
Безкоштовна та фахова служба підтримки клієнтів.
Швидке оформлення по БанкІД.
Базова ставка до 2,5% – що більше, ніж у банків.
Великі штрафи при виникненні проблемного боргу й затягування сплати.

Висновки та рекомендації

Зважаючи на якісний старт від Pango у мікрокредитній сфері, можна передбачати хороші перспективи для компанії у майбутньому. Попри незначний досвід у роботі вона мало чим поступається основним конкурентам за умовами, рівнем обслуговування та показниками схвалення заявок.

І хоча рівень схвалення ближчий до середнього, ніж до високого, це може свідчити про обережність та виважений підхід до формування активів на початковому етапі розвитку компанії.

Приклад розрахунку для нового та постійного позичальника

Параметри Новий кліент Повторне звертання
Сума ₴ 10000 10000
Період (діб) 30 30
Повернути ₴ 10030 17500
Переплата ₴ 30 7500
Контакти
  • Телефон гарячої лінії: +380 44 337 03 37
  • Електронна пошта: [email protected]

Калькулятор

Сума позики
Ставка, %
На період
Розрахунок
Сума кредиту
Переплата
Повна вартість
Загальна сума виплат
Переплата
Чудінович Олександр
Чудінович Олександр

Експерт у тематиці фінансів, керівник проєкту.

Подібні позики

Moneyveo-logo
до 27 000 ₴
до 356 днів
E-Groshi
до 30 000 ₴
до 30 днів
Miloan
до 15 000 ₴
до 30 днів

Популярні питання та відповіді

Ви можете погасити кредит наступними способами:

  1. Увійдіть в особистий кабінет, знайдіть розділ з оплатою кредиту і введіть необхідну суму для погашення. Далі вам буде запропоновано ввести дані своєї банківської картки і підтвердити оплату.
  2. Ви можете здійснити платіж, використовуючи свою банківську карткубез авторизації на веб-сайті кредитної організації. Зазвичай вам потрібно буде ввести свої персональні дані і дані картки, а також вказати суму для погашення кредиту.
  3. Увійдіть в свій обліковий запис Приват24, знайдіть розділ з оплатою кредиту і введіть необхідну суму для погашення. Далі вам буде запропоновано ввести дані своєї банківської картки або вибрати рахунок для зняття коштів і підтвердити оплату.
  4. Знайдіть найближчий термінал ПриватБанку, виберіть розділ з погашенням кредиту, введіть свій номер кредитного договору і вкладіть готівку в термінал. Термінал надрукує квитанцію, яку ви повинні зберегти як підтвердження погашення кредиту.

В Pango передбачена послуга пролонгації, яка дозволяє продовжити термін дії пільгового періоду для тих, хто не встигає погасити онлайн-кредит вчасно. Пролонгація доступна на 3, 7 або 15 днів. Це означає, що ви можете продовжити термін погашення кредиту на вибраний вами період і продовжувати користуватися позикою без додаткових нарахувань. Пролонгація дозволяє вам отримати додатковий час для погашення кредиту, щоб уникнути штрафних санкцій або погіршення кредитної історії. Однак, варто зазначити, що пролонгація є платною послугою, і вам буде нараховано відсотки за використання цієї послуги. Рекомендується уважно ознайомитися з умовами пролонгації та врахувати всі витрати, перш ніж приймати рішення про використання цієї послуги.

Для можливості пройти ідентифікацію в Pango тобі потрібно мати картку українського банку, обов’язково гривневу картку. Це необхідно для здійснення фінансових операцій та забезпечення безпеки твоїх фінансових даних.
Крім того, Pango може запросити твій номер телефону одного з українських мобільних операторів. Це може бути необхідно для підтвердження твоєї особи та забезпечення зв’язку з тобою щодо платежів та інших фінансових операцій.
Також може знадобитися твій паспорт. Це може бути необхідно для підтвердження твоєї особи та відповідності до вимог законодавства щодо фінансових послуг.
Важливо зазначити, що збереження та обробка твоїх персональних даних здійснюється відповідно до вимог законодавства про захист персональних даних. Pango забезпечує конфіденційність та безпеку твоїх даних, але рекомендується завжди уважно ознайомлюватися з політикою конфіденційності та умовами використання сервісу перед наданням своїх особистих даних.

У випадку недобросовісного виконання клієнтом своїх зобовязань, справа передається колекторам.

Відгуки про МФО та оцінки позичальників

4,0
Rated 4,0 out of 5
4,0 з 5 зірок (на основі 1 відгуку)
Відмінно0%
Дуже добре100%
Нормально0%
Погано0%
Жахливо0%

Швидко!

Rated 4,0 out of 5
16 Січня, 2024

Отримала 6000 гривень під 0,01% за день, на розгляд анкети пішло менш як 5 хвилин. Поки що без особливих претензій.

Avatar for Світлана
Світлана
StarFin
Star-fin
SD7117
Промокод на знижку! Перший кредит під 0,01%.
до 15000 грн
до 30 днів
від 2.5%
з 18 років