Кредитна картка ПУМБ - огляд тарифів та вимог до оформлення

Максимальний ліміт: до 100000 ₴
Днів без %: до 62 дн.
Відсотки від 2.99% в день
Вік з 18 років
Документи Паспорт, ІПН (по вимозі)
Час розгляду до 30 хвилин
Онлайн позика
ПУМБ - умови, заявка
pumb_bank
Ліцензія: №8
Оновлено: 20 Травня, 2024

Аналіз та експертний рейтинг

 • Схвалення: 4
 • Вигідність: 3
 • Сервіс: 4
 • Загальний рейтинг: 3.7

Переваги

Недоліки

Експертний висновок

Банк ПУМБ – одна з провідних фінансових установ України, постійно має високі показники в діяльності по кредитуванню бізнесу та фізичних осіб, а також залученню коштів у населення під депозити.

Загалом доволі пристойні умови по випуску та обслуговуванню карткового рахунку псує низка недоліків:

 1. Слабка програма кешбеку – коротко можна схарактеризувати наступним чином: менш як 100 гривень використати не можна, понад 500 гривень в місяць не заробиш.
 2. Загалом невисоку ставку по депозиту (базові 4% річних) ускладнює процедура нарахування відсотків – автоматично їх отримати не можна, для того потрібно відкривати депозитну програму і перераховувати кошти на окремий рахунок.

Все ж це чи не найкращий варіант, якщо ви перебуваєте постійно за кордоном, але вам потрібно сплачувати постійно рахунки в Україні. Відмітимо позитивно зручну процедуру управління віртуальними картками та відсутність скритих комісій при здійсненні платежів.

Коротко про банк, які види карток пропонує?

ПУМБ – це один з найбільших українських банків з приватним капіталом, в першій п’ятірці за залученням депозитів від фізичних осіб, та наданню кредитів населенню, постійно відмічається нагородами за фінансову діяльність та впровадження інновацій. Обслуговує низку великих підприємств, що належить до структури SCM Ріната Ахметова.

В карткових пропозиціях банку ПУМБ розібратись доволі легко, бо їх є лише 2:

 • Дебетова всеКарта – для користування власними коштами з вигідною відсотковою ставкою 4-5% річних.
 • Кредитна картка всеМожу – з лімітом до 200000 гривень та пільговим періодом до 62-х діб.
1.
18

Вікові обмеження

2.
Копії документів
Паспорт, ІПН (по вимозі)
3.
Дані про доходи

Без довідки!

Можливості картки простими словами: тарифи, комісії та кешбек

Базові тарифи:
обравши варіант кредитної картки користувач отримає кредитний ліміт розміром до 200000 гривень та грейс-періодом до 62-х діб. По закінченню безпроцентного періоду на суму боргу нараховується 2,99% в місяць, за умови сплати обов'язкового платежу, розміром 2,99 від загальної суми заборгованості.
Як розрахувати грейс-період:
сплативши покупку карткою всеМожу від ПУМБ в рахунок кредитного ліміту, клієнт перебуватиме в пільговому періоді без сплати відсотків від 31 до 62-х днів. Транзакція, зроблена 26-го числа поточного місяця, погашається до 25-го числа наступного (62 дні). Витрата за 24-е число поточного місяця також погашається до 25-го наступного (31 день).
Відсоткова ставка за користування кредитними коштами:
до закінчення пільгового періоду (31-62 дні) в директорії управління картковим рахунком ПУМБ Онлайн буде вказана сума обов'язково платежу та крайню дату погашення. Якщо сплатити обов'язковий платіж, то вам нараховуватиметься процентна ставка 2,99% на суму залишку боргу.
Важливе з комісій:
якщо обов'язковий платіж не зробити, приміняється підвищена процентна ставка.
Нарахування відсотків за депозитом:
випуск картки та обслуговування – безкоштовно. За зняття кредитних коштів комісія 2,99%, власних – без сплати комісії.
Про кешбек:
в залежності від категорії (змінюється щомісяця), максимальний кешбек може сягати 20% від вартості покупки. Нараховані бонуси можна перевести в готівкову форму, при перевищенні суми в 100 гривень. Обмеження: місячні нарахування бонусів не можуть перевищувати 500 гривень.
Додатково:
те що відрізняє пропозицію від інших фінансових установ: спрямування на клієнта, що перебуває за кордоном, тобто тимчасових мігрантів. Для них розроблена спеціальна тарифна політика, що дозволяє вигідно управляти коштами на рахунку з мінімальними комісіями. На даний момент основний акцент на українців, що перебувають на території Польщі та Німеччини.

Реєстрація особистого кабінету ПУМБ, оформлення заявки

Реєстрація нового клієнта в ПУМБ займе близько 30 хвилин, залежно від досвіду користувача. Найпростіший спосіб зробити це – пройти ідентифікація через додаток ДІЯ. Після цього за процедурою передбачений короткий відеодзвінок зручним клієнту каналом та остаточне дозаповнення невеликої анкети персональними даними.

Контакти
 • Телефони гарячої лінії:
 • +38 044 290 7 2901
 • +38 096 290 7 290
 • +38 050 290 7 290
 • +38 093 290 7 290
 • Електронна скринька: info@fuib.com.
 • Ліцензія НБУ №8 від 06.10.2011 р.
Чудінович Олександр
Чудінович Олександр

Експерт у тематиці фінансів, керівник проєкту.

Рекомендуємо позики

Відгуки про банки та оцінки карт

0,0
Rated 0,0 out of 5
0,0 з 5 зірок (на основі 0 відгуків)
Відмінно0%
Дуже добре0%
Середнє0%
Погано0%
Жахливо0%