Кредитна картка Raiffeisen Bank - огляд тарифів та вимог до оформлення

Максимальний ліміт: до 0 ₴
Днів без %: до 0 дн.
Відсотки від 0,01% в день
Вік з 18 років
Документи Паспорт
Час розгляду до 5 хвилин
Онлайн позика
Raiffeisen Bank - умови, заявка
raiffeisen
Ліцензія: №10
Оновлено: 9 Липня, 2024

Аналіз та експертний рейтинг

  • Схвалення: 5
  • Вигідність: 4
  • Сервіс: 4
  • Загальний рейтинг: 4.4

Переваги

Недоліки

Експертний висновок

Оформивши картку Райфкарта від Райффайзен банку, ви отримаєте зручний та вигідний інструмент оплати, і не більше. Він не передбачає запозичень від установи у вигляді кредитного ліміту і не надає можливості заробітку на відсотках без додаткових маніпуляцій в особистому кабінеті.

Водночас це непоганий варіант для заробітку кешбеку, залежно від звичної специфіки ваших щоденних витрат. Якщо ви є постійним клієнтом ОККО чи АТБ, поповнення Райфкартки обіговими коштами для розрахунку у цих популярних торговельних мережах може принести додатковий дохід у кілька сотень гривень щомісячно.

Коротко про банк, які види карток пропонує?

Банк Raiffeisen Україна у 2005 році увійшов до австрійської фінансової групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ». За підтримки материнського капіталу впевнено займає одну з провідних ролей на ринку депозитів та кредитування в Україні упродовж останніх двох десятиріч. Хороші фінансові показники установи та постійні нагороди за різноманітні досягнення в сфері обслуговування фізичних осіб та бізнесу – звична річ. Клієнтська база – близько 2,5 млн осіб.

  • Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018.
1.
18

Вікові обмеження

2.
Копії документів
Паспорт
3.
Дані про доходи

Без довідки!

Можливості картки простими словами: тарифи, комісії та кешбек

Базові тарифи:
Випуск, поповнення,зняття готівки та обслуговування - безкоштовно.
Як розрахувати грейс-період:
Кредитний ліміт договором не передбачений.
Відсоткова ставка за користування кредитними коштами:
Без виділення кредитних коштів.
Важливе з комісій:
З хорошого – випуск, обслуговування, поповнення власними коштами та зняття готівки в банкоматах мережі Райфайзен банку – без комісії. Перекази на картки в середині системи – безкоштовно, на картки інших банків – 0,5% та разова комісія розміром 5 гривень.
Нарахування відсотків за депозитом:
На залишок відсотки не нараховуються автоматично. Якщо хочете отримати додатковій дохід, розглядайте лише варіант депозиту. Депозит «Зростаючий» з відсотковою ставкою до 5,5% річних без втрат при знятті коштів потрібно самостійно підключити в розділі депозитів Райфайзен Онлайн. Поточні рахунки в установі не приносять доходу за розміщення коштів.
Про кешбек:
Кешбек по картці АТБ має лабільну структуру і пропонує знижки в торговій мережі компанії розміром до 40%. Фішка підійде автомобілістам, за хорошу програму знижок за придбаний бензин, дизельне пальне та зріджений газ від мережі заправок ОККО.
Додатково:
Для оформлення у даному оффері пропонуються 3 картки дебетового типу Райфкарта, Фішка та АТБ. Вони не мають кредитного ліміту і, відповідно, грейс-періоду, АТБ т Фішка по суті є різновидом Райфкартки та відрізняються в основному лише тарифами кешбеку.

Можливості картки простими словами: тарифи, комісії та кешбек

З хорошого – випуск, обслуговування, поповнення власними коштами та зняття готівки в банкоматах мережі Райффайзен банку – без комісії. Перекази на картки в середині системи – безкоштовно, на картки інших банків – 0,5% та разова комісія розміром 5 гривень.

На залишок відсотки не нараховуються автоматично. Якщо хочете отримати додатковий дохід, розглядайте лише варіант депозиту. Депозит «Зростаючий» з відсотковою ставкою до 5,5% річних без втрат при знятті коштів потрібно самостійно підключити в розділі депозитів Райффайзен Онлайн. Поточні рахунки в установі не приносять доходу за розміщення коштів.

Кешбек по картці АТБ має лабільну структуру і пропонує знижки в торговій мережі компанії розміром до 40%. Фішка підійде автомобілістам, за хорошу програму знижок за придбаний бензин, дизельне пальне та зріджений газ від мережі заправок ОККО.

Реєстрація особистого кабінету, оформлення заявки

Для реєстрації ососбистого кабінету Райфайзен банку рекомендуємо попередньо завантажити на мобільний телефон застосунок MyRaif. За допомогою його функціоналу ви зможете для автоматичної верифікації під’єднатися до бази даних ДіЯ. Це дозволить пройти реєстрацію без додаткових завантажень копій довідок та документів.

Сама процедура реєстрації займе від 10 до 20 хвилин, залежно від досвіду та навичок користувача. Після проходження ідентифікації клієнт може відразу використовувати картку для оплати, як віртуальну. Пластик можна замовити при оформленні договору, середній час виготовлення – 9-10 діб. Служба підтримки відповість на запитання тримача карткового рахунку швидко, та в будь-який час доби.

Контакти
  • Телефон гарячої лінії: 0(800) 500-500 ((044) 490-8888 – додатковий по Києву.)
  • Електронна адреса: info@help.raiffeisen.ua.
  • Час роботи відділень: 09:00 - 18:00 (каси працюють до 17:15).
Чудінович Олександр
Чудінович Олександр

Експерт у тематиці фінансів, керівник проєкту.

Рекомендуємо позики

Відгуки про банки та оцінки карт

0,0
Rated 0,0 out of 5
0,0 з 5 зірок (на основі 0 відгуків)
Відмінно0%
Дуже добре0%
Середнє0%
Погано0%
Жахливо0%